E-poe arendus

Oleme Sinu partner e-äris

Loome ilusaid ja funktsionaalseid e-poode, mis on kergesti hallatavad ja turvalised. Kõik meie valmistatud e-poed on mugavalt kasutatavad igast seadmest. Kasutame e-poe mootorina WordPress + WooCommerce kombinatsiooni, mis on populaarseim ja testituim maailmas.

Oleme keskendunud rätseplahendustel e-poodidele. Istume koos maha ja arutame läbi teie ettevõtte väärtused ja visiooni. See aitab meil kujundada teie uus e-pood täpselt teie ettevõtte näo järgi.

Pakume ka soodsat ja turvalist veebimajutust enda partneri Zone.ee serveris.

Meie arendusprotsess näeb välja järgmine:

1. Kohtumine ja planeerimine

Arutame läbi teie soovid ja nägemuse, pakume omalt poolt konsultatsiooni tänapäevaste tehnoloogiate ja kujunduste osas. Nii sünnib uus e-pood, mis on popp ja kaasaegne, aga annab edasi teie brändi visiooni.

3. Arendus

Arendusmeeskond teeb endast kõik, et uus e-pood oleks kiire ja funktsionaalne ja mis peamine, toetab teie äri ja müüki. Oleme rangelt tulemustele suunatud digiagentuur.

5. Lansseerimine

Kui kõik eelnevad sammud on läbitud, on aeg tähistada – peaaegu. Uus e-pood tuleb ka edukalt lansseerida. Ka siin on meie kogenud arendusmeeskond abiks ja teie uus e-pood näeb peagi ilmavalgust 🎉

2. Disain

Meie auhinnatud disainerid teevad teiega koostööd, et saavutada tulemus, millega oleks rahul kõik osapooled.

4. Testimine

Iga meie arenduskeskkonnast väljuv värske e-pood läbib põhjaliku ja metoodilise testimise, mis tagab e-poe toimimise igas olukorras.

Garantii, päriselt

Suhtume enda tehtud töödesse tõsiselt, mistõttu pakume julgelt ka garantiid igale enda valmistatud e-poele. Keskendume pikaajalise koostöö loomisele, mida toetab fakt, et oleme tänaseni aktiivselt toeks ka enda aastatetagustele, esimestele klientidele.

Soovikorral pakume enda klientidele ka aktiivset haldus- ja hooldusteenust, ehk hoiame teie e-poe pidevalt uuendatud ja turvatuna.