Haldus ja hooldus

Hoia oma veebileht töökorras

Veebileht ei ole miski, mille saab valmides lihtsalt tähelepanuta jätta. See koosneb paljudest erinevatest juppidest ja tehnoloogiatest, mis kõik uuenevad või muutuvad ning seetõttu vajab ka teie veebileht pidevat hooldust, et tagada selle töökindlus ja toimivus aastateks.

Tänapäeval on väga palju kurikaelu, kes üritavad veebilehtede nõrkusi ära kasutada, nendesse sisse häkkida, andmeid varastada või viirusi külge pookida. Seetõttu on kriitilise tähtsusega, et veebileht ja selle osad oleksid pidevalt uuendatud, ebavajalik liiklus blokeeritud ja andmebaas ning failid varundatud.

Meie haldus- ja hooldusteenus on mõeldud just selleks. Usalda enda veebileht või e-pood spetsialistide käe alla. Nii saad olla kindel, et teie veebilehte ei taba probleemid, millega tagantjärgi tegelemine kujuneb tihtipeale oluliselt kulukamaks.

Haldus- ja hoolduslepingu sisu

Uuendused

Teie pluginad ja muude moodulite versioonid on pidevalt uuendatud. See tagab lehe töökindluse ja turvalisuse.

Varundamine (back-up)

Teie veebileht ja andmebaas on pidevalt varundatud nii, et vajadusel saab selle taastada kiirelt ja muretult.

Aktiivne seire

Meie süsteemid jälgivad pidevalt teie veebilehte ja annavad meile märku, kui midagi on korrast ära.

Haldus

Teeme soovikorral veebilehe tekstides või moodulitesmuudatusi. Nii on kindel, et ei teki asjatuid vigu, millegahiljem tegelema peaks.

Pidev monitooring

Meie turva- ja haldussüsteem jälgib teie veebilehte 24/7 ja monitoorib kõiki näitajaid. Kohe, kui veebilehega midagi juhtub, saame me märguande, mille peale meie spetsialistid kohe reageerivad ja parandavad vea(d).

DDoS kaitse

Meie turva- ja haldussüsteem monitoorib veebilehe liiklust ja blokeerib igasugused <i>botnet</i>'ide rünnakud, mille kaudu üritatakse tihtipeale veebilehtedesse sisse häkkida või seda lihtsalt maha võtta.

Andmekaitse ja varundamine

Meie süsteem teeb teie veebilehest ja andmebaasi(de)st pidevaid back-up'e, et oleks alati olemas võimalus taastada varasem versioon, kui midagi peaks valesti minema.

Regulaarsed uuendused

Erinevate moodulite ja pluginate regulaarne uuendamine on eriti oluline, et hoida veebilehte töökorras. Niimoodi on tagatud igasuguste turvaaukude parendused ja veebilehe üldine toimivus. Pluginate uuendamata jätmine võib tihtipeale tekitada ka hilisemaid probleeme, kus erinevate süsteemide versioonid ei sobi omavahel kokku, mistõttu võib leht üldse katki minna.

Võta ühendust

Usalda oma koduleht või e-pood meie valvsa pilgu alla ja võid öösel rahulikumalt magada.