E-kaubandus

Oleme Sinu partner e-äris

Tänapäeva digimaastikul on kaubanduse valdkond läbi teinud märkimisväärse muutuse ja e-kaubandus on äris kõrgel kohal. Me teeme koostööd väikeste ja suurte ettevõtetega, aidates neil selles dünaamilises keskkonnas areneda läbi päriselt testitud ja uuenduslike e-kaubanduse lahenduste.

E-poe arendus

Loome ilusaid ja toimivaid e-poode, mida on lihtne hallata ja turvaline. Kõiki meie e-poode saab mugavalt kasutada igas seadmes. E-poe mootorina kasutame kombinatsiooni WordPress'ist ja WooCommerce'st, mis on maailmas populaarseim ja testituim.

Oleme keskendunud rätseplahendustel e-poodidele. Istume koos maha ja arutame läbi teie ettevõtte väärtused ja visiooni. See aitab meil kujundada teie uus e-pood täpselt teie ettevõtte näo järgi.

Pakume ka soodsat ja turvalist veebimajutust enda partneri Zone.ee serveris.

Tööprotsesside automatiseerimine

Efektiivsus on eduka e-kaubanduse ettevõttele võtmerolliga. Meie tugevus seisneb protsesside automatiseerimises ja ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ning laohaldussüsteemide sujuvas integreerimises teie e-poega. Infosüsteemide liidestamine lihtsustab toiminguid, hõlbustab täpset laoseisude haldamist ja suurendab üldist efektiivsust.

Meie tavaline arendusprotsessi käik:

Planeerimine
Disain
Arendus
Testimine
Lansseerimine
Planeerimine

Arutame läbi teie soovid ja nägemuse, pakume omalt poolt konsultatsiooni tänapäevaste tehnoloogiate ja kujunduste osas. Nii sünnib uus e-pood, mis on popp ja kaasaegne, aga annab edasi teie brändi visiooni.

Disain

Teeme koostööd auhinnatud disaineritega, et teie e-pood saaks ilusa ja läbimõeldud välimuse, tegemata järelandmisi kasutajakogemuses.

Arendus

Meie arendusmeeskond teeb endast kõik, et uus e-pood oleks kiire ja funktsionaalne ja mis peamine, toetab teie äri ja müüki. Oleme rangelt tulemustele suunatud arendusmaja.

Testimine

Iga meie arenduskeskkonnast väljuv värske e-pood läbib põhjaliku ja metoodilise testimise, mis tagab e-poe toimimise igas olukorras.

Lansseerimine

Kui kõik eelnevad sammud on läbitud, on aeg tähistada – peaaegu. Uus e-pood tuleb ka edukalt lansseerida. Ka siin on meie kogenud arendusmeeskond abiks ja teie uus e-pood näeb peagi ilmavalgust 🎉

Garantii

Suhtume enda tehtud töödesse tõsiselt, mistõttu pakume julgelt ka garantiid igale enda valmistatud e-poele. Keskendume pikaajalise koostöö loomisele, mida toetab fakt, et oleme tänaseni aktiivselt toeks ka enda aastatetagustele, esimestele klientidele.

Soovikorral pakume enda klientidele ka <strong>aktiivset haldus- ja hooldusteenust</strong>, ehk hoiame teie e-poe pidevalt uuendatud ja turvatuna.

Loe lähemalt e-poe halduse ja hoolduse kohta

Anna meile väljakutse

Võta meiega ühendust ja räägi meile enda ideest. Konsulteerime, pakume välja lahenduse ja toome koos teie idee ellu.